Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Turboszczotka do odkurzaczy domowych

Pinterest LinkedIn Tumblr

Szczotki do odkurzaczy są bezwzględnym dodatkiem w przypadku korzystania z tradycyjnych modeli odkurzaczy. Posiadając własny, domowy odkurzacz bardzo często czyści się najróżniejsze powierzchnie – parkiety, dywany czy tapicerki. Wtedy korzystanie z różnych szczotek zabezpiecza daną powierzchnię przed uszkodzeniami. Jednak jest jedna szczotka, której posiadanie jest obowiązkiem. To turboszczotka Zelmer charakteryzująca się największą uniwersalnością i mocą spośród wszystkich dostępnych na rynku.

Turboszczotka Zelmer – dlaczego jest tak popularna?

 

Turboszczotki zasłynęły ze względu na swoje parametry ssące, moc, wygodę i efektywność. Nie ma drugiej tak efektywnej szczotki na rynku zwłaszcza podczas odkurzania domowych dywanów. W niektórych domach ich liczba jest całkiem pokaźna. Źle odkurzone dywany są skryciem ogromnej ilości kurzu, brudu i zanieczyszczeń. Dlatego większość osób bardzo przykłada się do czyszczenia tej powierzchni. Turboszczotki wyposażone są w specjalne ciągle kręcące się wałki, które potrafią dotrzeć do najgłębszych warstw dywanów. Tam ułatwiają dostęp do głęboko spenetrowanego kurzu i zanieczyszczeń, które mogą zostać wciągnięte do wnętrza odkurzacza.

Turboszczotka Zelmer posiada dodatkowe, gumowe kółka. Dzięki nim turboszczotki mogą bezpiecznie odkurzać również inne, delikatniejsze powierzchnie. Najlepszym przykładem są parkiety, które często są podatne na wszystkie zadrapania i zarysowania. Dzięki gumowym kółkom powierzchnia parkietów jest bardzo dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniami ze strony plastikowych elementów szczotki. Turboszczotki najczęściej są uniwersalne i pasują do większości modeli odkurzaczy co jest dodatkowym atutem.

Podsumowanie

 

Turboszczotki marki Zelmer dostępne są do zakupu w wielu sklepach z artykułami gospodarstwa domowego. Przykładem jest internetowy sklep AGDmaster oferujący różnorodne szczotki dopasowane do wielu modeli odkurzaczy za korzystną cenę. Wystarczy sprawdzić i przekonać się na własnej skórze!

Comments are closed.