Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowoczesne wyposażenie ogrodowe – zadbaj o swój komfort!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Ogrody projektowane przez specjalistów zachwycają swoją estetyką i funkcjonalnością. Wszystkie komponenty tworzą przemyślaną, spójną całość pozwalającą wypoczywać w pięknych warunkach. Z myślą o wszystkich osobach przygotowujących się do przyszłorocznego sezonu przygotowaliśmy krótki przegląd najciekawszych mebli, dodatków i sprzętu. Jakie elementy warto mieć w swoim ogrodzie, aby czerpać z lata to, co najlepsze? Sprawdź!

Wygodne meble wypoczynkowe

Twarde, drewniane krzesła i prowizoryczne komplety z plastiku odchodzą w zapomnienie! W modnych ogrodach ich miejsce zajmują miękkie kanapy i fotele. Meble wypoczynkowe dodają aranżacji klasy. Na szczególną uwagę zasługują rozbudowane komplety modułowe. Ich podstawa składa się z lekkich komponentów, które możesz zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Kilka szybkich ruchów wystarczy, żeby zmienić rozłożysty narożnik w dwa szezlongi albo dwuosobową sofę i pufy. Co ważne, nowoczesne meble tapicerowane produkowane są z materiałów o wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne. Możesz mieć pewność, że kanapa zachowa swoją świeżość pomimo ekspozycji na zmienną pogodę.

Regulowane zadaszenia

Ogród może być funkcjonalny w każdą pogodę. Aby uniezależnić się od warunków atmosferycznych, wystarczy wyposażyć taras w całoroczną pergolę z regulowanym dachem. Metalowe konstrukcje składają się z mocnych, solidnie przymocowanych do podłoża profili i dachu z lameli. Zastosowany mechanizm działa jak żaluzje: za pomocą manualnego systemu możesz zmieniać kąt nachylenia listew, kontrolując ilość promieni słonecznych docierających na taras.

Ekologiczne oświetlenie

Kropką nad „i” w projekcie ogrodu jest oświetlenie. Na otwartej przestrzeni celująco zdają egzamin lampy solarne. Doskonałym wyborem będzie kupno modeli przypominających gustowne lampiony. Na stronie gardenspace.sk znajdziesz więcej inspiracji.

Comments are closed.