Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Drewniane zabawki edukacyjne – nauka poprzez zabawę

Pinterest LinkedIn Tumblr

Dla dziecka we wczesnej fazie rozwoju zabawa to nie tylko rozrywka, ale także nauka i proces poznawania świata. Wszystkie czynności, które wykonujemy w bardzo młodym wieku, wpływają na nas i kreują nasze patrzenie na otaczającą nas rzeczywistość. Duży wpływ na to mają zabawki, którymi bawi się nasza pociecha. Dając mu do zabawy klocki lub różnego rodzaju układanki zachęcamy je do podjęcia wyzwania i uczymy wytrwałości i zaradności. Noworodkom wystarczy podsunąć świecącego pluszaka, aby wzbudzić jego ciekawość i zachęcić do wyciągnięcia rączki a co za tym idzie rozwijania sprawności motorycznej, która jest dla niego tak ważna. Chcąc pomóc rodzicom i w trosce o najmłodszych prowadzimy sklep z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek, w którym posiadamy szeroką ofertę  skierowaną do dzieci w każdym wieku.

Zabawki edukacyjne z drewna – trwałe i bezpieczne produkty

Nasze drewniane zabawki edukacyjne wykonane są z najlepszych, bezpiecznych materiałów, które nie ulegną zniszczeniu nawet podczas intensywnej eksploatacji. Staramy się dokładnie wybierać produkty do naszego sklepu od zaufanych, certyfikowanych producentów specjalizujących się w wytwarzaniu zabawek dla najmłodszych. Na sercu leży nam los każdej małej istoty i wierzymy, że poprzez zabawę można zapewnić im prawidłowy rozwój. Mamy nadzieje, że nasze zabawki pomogą odkryć dziecku pasję, pobudzą kreatywność i nauczą wielu przydatnych umiejętności. Odświeżamy ofertę regularnie i staramy się każdego dnia zaskakiwać czymś nowym. Sprawdź, jak łatwo dokonasz zakupów w naszym sklepie internetowym.

Zabawki dla noworodków – nie zapominamy o najmłodszych

Niemowlaki nie są jeszcze w stanie bawić się zabawkami, bo nie rozwinęły jeszcze dostatecznie fizycznych umiejętności. Nie są jeszcze praktycznie w stanie chwycić zabawki. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy zrezygnować z zabawek dla noworodków. Na tak wczesnym etapie niezbędne jest stymulowanie bodźców sensoryczno-motorycznych maluszka. Wystarczą do tego proste zabawki takie jak: pluszaki, grzechotki, pozytywki i kolorowe zawieszki. Wszystko to znajdziesz zna stronie https://edukatorek.pl/72-zabawki-dla-noworodkow.

Comments are closed.