Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Szukasz nowej technologii, która wyposaży Twój salon kosmetyczny? Sprawdź ofertę PCZK – dystrybutora sprzętu do medycyny estetycznej

Pinterest LinkedIn Tumblr

Postęp technologiczny sprawił, że w wielu dziedzinach jesteśmy w stanie zrealizować zamierzone efekty szybciej i skuteczniej, co wpływa na zadowolenie klientów. W przypadku branży beauty nie są wymagane specjalistyczne operacje, aby móc czuć się pięknie i młodo. Wysokiej jakości lasery i urządzenia kosmetyczne przeprowadzą skuteczne terapie estetyczne modelowania sylwetki lub diagnostykę skóry. Zobacz dostępne sprzęty w PCZK. 

Urządzenia Hi-Tech – zaproponuj klientom specjalistyczne zabiegi

Najnowocześniejszy sprzęt znajdujący się w ofercie sklepu https://www.pczk.com.pl/ pozwala na wprowadzenie do salonu kosmetycznego zupełnie nowych usług. Nowoczesne terapie estetyczne, przeprowadzane przez lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów, będą wyróżniały się na tle konkurencji. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, a ich skuteczność poparta jest badaniami klinicznymi. Ich wysokie parametry techniczne gwarantują najlepsze rozwiązania, aby pozbyć się niechcianych problemów ze swojej skóry.

Tak oto PCZK wyposaży Twój salon kosmetyczny w urządzenia do usuwania owłosienia. Najlepsze lasery diodowe do depilacji niszczą komórki macierzyste, aby zapewnić dłuższy efekt bez pojawiania się włosów. Większość gabinetów używa takiego sprzętu w okresie od 5-10 lat. Lasery do depilacji chętnie wybierane są przez Panie, które chcą pozbyć się włosów z części swojego ciała.

Urządzenia do diagnostyki skóry – pomagają lekarzom i kosmetologom zwizualizować problemy

Diagnostyka skóry pozwala pokazać pacjentowi na ekranie monitora z jakimi problemami zmaga się nasza skóra. Specjalne urządzenie skanuje twarz klienta, wykorzystuje obrazowanie multispektralne, mierzy podstawowe parametry skóry i przeprowadza jej analizę. Pomaga z bliska przyjrzeć się swoim problemom i zdecydować, które z nich rozwiązać w pierwszej kolejności. Obrazowa forma konsultacji ułatwia zrozumienie informacji i skuteczną pomoc dla pacjentów.

Najlepsze zabiegi wyszczuplające z urządzeniami do modelowania sylwetki

Profesjonalna aparatura do zabiegów wyszczuplających jest sposobem na walkę z niechcianym tłuszczem i cellulitem. Nie może ona jednak zastępować przestrzegania prawidłowej diety oraz aktywności fizycznej. Nowoczesne maszyny do modelowania sylwetki są jednym z filarów współczesnego salonu kosmetycznego. Sprzęt ten daje ogromne możliwości i pozwala uzyskać szybkie rezultaty. Sprawdź, które z nich mogą być wyposażeniem Twojej kliniki na https://www.pczk.com.pl/urzadzenia-hi-tech/urzadzenia-do-medycyny-estetycznej/urzadzenia-do-modelowania-sylwetki.html

 

Comments are closed.