Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jakie fotele z technorattanu kupić do ogrodu?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Stworzenie wygodnego miejsca wypoczynkowego blisko domu nie jest dzisiaj kłopotliwe – pomogą nam w tym liczne komplety meblowe oferowane przez najlepszych producentów mebli oraz gotowe aranżacje, z których warto czerpać inspiracje. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się fotele z technorattanu – są one lekkie, trwałe i doskonale wpisują się w różnorodne style. 

Fotele z technorattanu w aranżacji nowoczesnej lub prowansalskiej

Elegancja i trwałość to bez wątpienia najważniejsze cechy mebli technorattanowych – projektanci co roku prezentują nam nowe kolekcje, w których znajdziemy nie tylko fotele z technorattanu, ale też wygodne sofy narożne, fotele wiszące w kształcie kokonów, stoliki kawowe czy krzesła. Meble takie świetnie sprawdzają się w aranżacjach nowoczesnych, jak i klasycznych czy rustykalnych. Olbrzymią zaletą proponowanych kompletów jest fakt, że są one dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej. Oznacza to możliwość wybrania kolekcji dopasowanej do już zaaranżowanej przestrzeni. Meble technorattanowe świetnie sprawdzają się zarówno na balkonach, tarasach czy w ogrodach, są również chętnie wybierane jako elementy aranżacji w kawiarnianych ogródkach letnich. 

Fotele z technorattanu – trwałość na lata

Poza wspaniałym wyglądem fotele z technorattanu odznaczają się również doskonałymi parametrami technicznymi. Meble takie wykonane są z tworzyw o podwyższonej odporności na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie brudu czy płowienie. Oznacza to, że na długi czas zachowują doskonały wygląd. Niska waga foteli z technorattanu to zasługa zastosowania konstrukcji aluminiowej malowanej proszkowo. Ten rodzaj stelaża zabezpieczony jest przed wilgoci i korozją. Wierzch mebla pokrywa plecionka technorattanowa o nieporowatej strukturze.

Comments are closed.