Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Żeglarska załoga

Pinterest LinkedIn Tumblr

Specjalne obozy żeglarskie dedykowane są starszych dzieci, które po zdobyciu odpowiedniej wiedzy, mają szansę nawet na to, aby zdobyć swój pierwszy patent. Ze spokojem – również młodsze pociechy mają szansę na to, aby pod okiem fachowych instruktorów dowiedzieć się m.in. jak powinna zostać zbudowana żeglarska załoga.

Czas na żeglarską przygodę

Może i kolonie dla młodszych uczestników nie zakończą się egzaminem, ale i ośmiolatkom oraz nieco starszym pociechom uda się przeżyć fantastyczną, żeglarską przygodę. Takie wyjazdy w swojej ofercie ma m.in. Róża Wiatrów, która zaprasza w tym celu na Mazury. Miejsce docelowe chyba nikogo nie dziwi. W końcu Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów w kraju, gdzie są wręcz idealne warunki do tego, aby żeglować. W trakcie obozu, uczestnicy zapoznają się z podstawami żeglowania. Co więcej, będą mieli doskonałą okazję do tego, aby wybijać szklanki. Jak się wiąże węzły? Takich wiadomości również nie zabraknie podczas wyjazdu.

Dzień pełen atrakcji

Kolonie 2022 to dni, które za każdym razem wypełnione będą najróżniejszymi atrakcjami. Nie tylko, jeśli chodzi o żeglowanie. Najmłodsi będą mieli również przyjemność wziąć udział w wycieczkach autokarowych, które pomogą poznać im różne atrakcje turystyczne. Skoro Mazury, to również nie może zabraknąć pieszych wycieczek. Ogniska z kiełbaskami? Już można poczuć ten niesamowity smak, jak również charakterystyczny klimat wieczornego śpiewania piosenek przy ognisku. Dzieci na pewno będą chętnie opowiadać o tym, co ciekawego robili podczas kolonijnych wyjazdów. 

Zakwaterowanie na obozie żeglarskim

Maluchy, w wieku od ośmiu do lat dwunastu, trzynastu, są jeszcze za młode na to, aby spać na jachcie. Na takie żeglarskie przygody przyjdzie czas zdecydowanie później. Młodsze pociechy zostaną zakwaterowane w profesjonalnym ośrodku, gdzie wszystko przygotowane jest do ich goszczenia. W takim właśnie ośrodku będą oni również jadać posiłki, czy też spotykać się na zabawach integracyjnych pod dachem. Brzmi kusząco? Nie ma się więc co zastanawiać. W szczególności, jeżeli dziecko samodzielnie wyraża chęć do tego, żeby uczestniczyć w takim właśnie wyjeździe. 

 

Comments are closed.