Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Wybieramy meble tarasowe technorattan

Pinterest LinkedIn Tumblr

Odpoczynek na własnym tarasie to najlepszy sposób na spędzenie słonecznej soboty w okresie wiosny i lata. Zaaranżowanie takiej przestrzeni jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek – wykorzystując meble tarasowe technorattan stworzymy funkcjonalną przestrzeń, która będzie cieszyć oczy i sprawi, że znacznie chętniej będziemy odpoczywać blisko natury. 

Meble tarasowe technorattan – wypoczynek blisko natury

Szukając mebli trwałych i eleganckich nie ma lepszego rozwiązania niż meble tarasowe technorattan. Kolekcje technorattanowe są doskonale znane w naszym kraju, jednak dzisiaj projektanci i producenci proponują nam rozwiązania dopasowane do współczesnych oczekiwań. Meble tarasowe technorattan odznaczają się przede wszystkim wysoką funkcjonalnością: w kolekcjach znajdziemy takie elementy jak sofy narożne, stoliki kawowe, fotele, krzesła, leżanki ogrodowe, fotele wiszące. Popularność mebli technorattanowych wynika jednak nie tylko z szerokiego wyboru elementów – meble tarasowe technorattan są niezwykle odporne na zmienne warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, wnikanie brudu. Meble technorattanowe zachowują na długi czas żywy kolor – wynika to z dużej odporności na promieniowanie UV.

Meble tarasowe technorattan i parasol ogrodowy

Jak podnieść poziom komfortu w naszych ogrodach i na tarasach? Warto meble tarasowe technorattan uzupełnić o funkcjonalny parasol ogrodowy! Nowoczesne parasole zaskoczą nas nie tylko licznymi punktami regulacji, ale też trwałymi materiałami. Obszerne czasze tworzone są z tkanin technicznych pokrytych warstwą poliuretanu – to połączenie sprawia, że tkanina jest zabezpieczona przed działaniem wilgoci, wnikaniem brudu czy promieniowaniem UV. W cieniu parasola czuć znacznie niższą temperaturę. Nowoczesne parasole dostępne są w różnorodnych rozmiarach.

Comments are closed.