Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Kuchnie na wymiar – co warto o nich wiedzieć?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nowoczesne kuchnie na wymiar to dzisiaj jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań – kuchnie tego typu pozwolą na optymalne zapełnienie niewielkich przestrzeni, sprawią, że możliwe stanie się zaaranżowanie pomieszczeń trudnych. Jakie są zalety kuchni na wymiar? Czy warto zainwestować w tego rodzaju rozwiązanie?

Kuchnie na wymiar – największe zalety

Nie ma wątpliwości, że największą zaletą mebli kuchennych na wymiar jest możliwość wykorzystania potencjały pomieszczenia w pełni. Oznacza to, że kuchnia na wymiar może zapełniać całe ściany, łącznie z przestrzeniami podsufitowymi. Kuchnie na wymiar to również szansa na zaprojektowanie ciekawego wnętrza, kiedy jest ono problematyczne – ma wnęki, jest niewymiarowe czy nieustawne. Kuchnie na wymiar pozwolą na zapełnienie takiego pomieszczenia bez pozostawiania kłopotliwych dziur pomiędzy meblami a ścianą. Olbrzymią zaleta kuchni na wymiar jest też możliwość dopasowania rozmiarów szafek i półek – to spore udogodnienie dla osób, które samodzielnie chcą decydować o ilości przestrzeni w danych segmentach kuchni. W przypadku kuchni na wymiar wiele mówi się również o możliwości zabudowania sprzętów AGD i RTV – to wygodne rozwiązanie szczególnie wtedy, kiedy sprzęty nie pasują swoim designem do nowej kuchni – mówią specjaliści z firmy rega-meble.pl, tworzącej meble kuchenne w Bielsku-Białej. 

Oryginalne systemy i wmontowane oświetlenie

Kuchnie na wymiar to znacznie więcej, niż dbałość o przestrzeń. Decydując się na ten typ zabudowy możemy samodzielnie zadecydować również o wyposażeniu mebli kuchennych… w oświetlenie. Wbudowane punkty światła posiadają przewody poprowadzone wewnątrz mebli, przez co zachowana zostaje estetyka przestrzeni. Istotne są także innowacyjne systemy jak np. nowoczesne szafki narożne. 

Comments are closed.