Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Meble ogrodowe 5-osobowe – jak zaaranżować przestrzeń z takim kompletem?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Lato to najlepsza pora na to, aby korzystać z doskonałej pogody oraz słońca. Dysponując ogrodem czy tarasem, warto stworzyć wygodny kącik wypoczynkowy dla siebie i bliskich. Meble ogrodowe 5-osobowe pomogą zaaranżować funkcjonalną przestrzeń, nadadzą elegancji i sprawią, że każda chwila blisko natury będzie przyjemniejsza.

Jakie meble ogrodowe 5-osobowe wybrać?

Szukając inspiracji na piękny ogród i miejsce do wypoczynku, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na nowoczesne aranżacji. Nowoczesny ogród to miejsce, która łączy możliwość oglądania natury, ale też przestrzeń dopasowaną do potrzeb użytkowników. Meble ogrodowe 5-osobowe pozwolą na stworzenie wygodnego miejsca do odpoczynku. Świetną propozycją są meble technorattanowe – w rozbudowanych kolekcjach mebli technorattanowych znaleźć możemy zarówno wygodne sofy, krzesła ogrodowe, ale i stoły czy leżanki ogrodowe. Atutem mebli technorattanowych jest bez wątpienia ich budowa – lekkie, aluminiowe stelaże pozwalają na bezproblemowe podnoszenie czy przenoszenie elementów. Okrycie mebla tworzy syntetyczna plecionka, której nieporowata struktura nie wchłania brudu czy wilgoci. Meble ogrodowe 5-osobowe warto uzupełnić o stolik kawowy, miękkie poduszki i pledy oraz oświetlenie.

Meble ogrodowe 5-osobowe w konstrukcji modułowej

Jedną z ciekawszych propozycji na niebanalna aranżację ogrodu są meble ogrodowe 5-osobowe w konstrukcji modułowej. Kolekcje takie składają się zazwyczaj z dwóch kanap, które mogą być wykorzystywane osobno lub też łączone ze sobą – umożliwią to małe złączki. Meble modułowe najczęściej oparte są na aluminiowych stelażach, ich okrycie stanowią miękkie poduszki i siedziska tapicerowane tkaninami o hydrofobowej strukturze. Dużym zainteresowaniem cieszą się komplety, w których stelaż uzupełniony został o naturalne drewno.

 

 

Comments are closed.