Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Modelowanie sylwetki – jak profesjonalne zabiegi mogą pomóc w rzeźbieniu ciała?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Celem zabiegów modelowania sylwetki jest wspomaganie odchudzania, a nie redukcja masy ciała. Nowoczesne technologie zostały stworzone w celu: rzeźbienia ciała, likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu, zwężenia obwodów ciała. Nie uszkadzają ciągłości naskórka i uznawane są za bezpieczne sposoby na wzmocnienie efektów ćwiczeń i diety. Z jakich metod modelowania ciała warto skorzystać, aby poprawić mankamenty sylwetki? Przedstawiamy trzy najnowocześniejsze technologie polecane przez ekspertów.

Zabiegi modelowania sylwetki polecane przez ekspertów

Modelowanie sylwetki nie musi kończyć się na siłowni czy sali fitness. Nawet bardzo aktywne osoby korzystają często z masaży i zabiegów ujędrniających. Jeśli jesteś w trakcie pracy nad sylwetką i chcesz podkręcić efekty diety i treningów, przyjrzyj się trzem zabiegom modelowania ciała, polecanym przez ekspertów z Kliniki La Perla Klif w Warszawie:

Technologia LFU (Low Frequency Ultrasound) działa wielopoziomowo na wszystkich warstwach skóry – dociera aż na głębokość 15 mm. Umożliwia skuteczne modelowanie sylwetki, skupiając się wyłącznie na podskórnej tkance tłuszczowej, nie uszkadzając przy tym okolicznych tkanek. Ultradźwięki o niskiej częstotliwości stymulują usuwanie komórek tłuszczowych, wspomagają redukcję cellulitu wodnego oraz ujędrniają i zagęszczają skórę. Pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu, ostateczne po około 3 tygodniach. Po jednym zabiegu warstwa tłuszczu zmniejsza się o 1–2 cm. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie od 4 do 6 powtórzeń.

Technologia fal radiowych o częstotliwości 448 kHz – nazywana jest estetyczną technologią przyszłości, ponieważ działa zgodnie z fizjologią człowieka, inicjując odnowę tkanek na poziomie komórkowym. Fale radiowe działają na równowagę jonową potencjału elektrycznego tkanek. Aktywują fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Metoda ta doskonale sprawdza się w redukcji cellulitu, a także w wyszczuplaniu i modelowaniu ramion, brzucha, bioder, pośladków i ud. Efekty widoczne są już po jednej sesji, ale specjaliści rekomenduję serię od 4 do 8 zabiegów. Terapię falą radiową można wykonywać nawet codziennie, dzięki czemu rezultaty pojawiają się dużo szybciej niż w przypadku innych nieinwazyjnych procedur.

Kriolipoliza w połączeniu z falą akustyczną – nowoczesna technologia przeznaczona do redukcji miejscowej otyłości i cellulitu włóknistego. Zabieg polega na wstępnym zamrożeniu tkanki tłuszczowej, jak podczas klasycznej kriolipolizy. Następnie stosowana jest głowica, emitująca falę uderzeniową, która pobudza mikrokrążenie i stymuluje usuwanie zamrożonego tłuszczu z organizmu. Już po jednej sesji widać wyraźne wyszczuplenie i wygładzenie leczonego obszaru. Specjaliści zalecają jednak wykonanie serii od 4 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Gdzie można skorzystać z profesjonalnej pomocy w rzeźbieniu ciała?

Na zabiegi modelowania sylwetki najlepiej jest umówić się w zaufanej klinice medycyny estetycznej, gdzie tego rodzaju procedury wykonywane są przez lekarzy i wykwalifikowanych kosmetologów – zapraszamy na stronę Find Beauty Expert po więcej informacji. Decydując się na modelowanie ciała w sprawdzonej klinice, zyskujesz pewność, że zajmą się Tobą najlepsi specjaliści, którzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo, samopoczucie i zadowolenie z efektów zabiegu.

Comments are closed.